Veshje per Femije 0-3 Muaj & 3-6 Muaj

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5035320418094 Category:

Description

Badi per Femije te posralindur per moshen nga 0-3 muaj dhe 3-6 muaj

Seti permban badi dhe kapuc

Material 100% pambuk qe lahet ne lavatrice

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje per Femije 0-3 Muaj & 3-6 Muaj”

Your email address will not be published.