Vaj Trupi Per Bebe Childs Farm75 Ml

L1,499.00

Vaj masazh i lehtë dhe luksoz i vajit të kokosit, i përshtatshëm për foshnje me lëkurë të ndjeshme dhe madje edhe foshnje me lëkurë të prirur për ekzemë. Masazhoni në të gjithë trupin e foshnjave për të  hidratuar të gjitha llojet e lëkurës, duke e lënë lëkurën te bukur të lëmuar, të hidratuar dhe pa acarim.

Compare
SKU: 5029066078544 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Trupi Per Bebe Childs Farm75 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *