Vaj Trendafili Andalou 30 Ml

L2,999.00

Andalou Naturals 1000 Roses Vaji i Bukurisë Marokene përmban qeliza burimore të trëndafilit alpin për të ushqyer thellësisht lëkurën e ndjeshme me një formulë të lehtë.

Kur përdoret çdo ditë, Andalou Naturals Moroccan Beauty Oil rikthen hidratimin e fytyrës për një fytyrë me pamje të përsosur.

Perdorimi:Cdo ditë.

1.Për nje shkëlqim natyral mjaftojne disa pika të vogla në fytyrë dhe qafë .

2. Per te mbrojtur floket dhe per ti dhene nje prekje te mendafshte mjaftonjne disa pika duke I kaluar neper gjatesin e flokut.3.Ushqyes për bërrylat, duart, thonjtë dhe kutikulat

Compare
SKU: 859975020076 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Trendafili Andalou 30 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *