Vaj Relaksues Per Femijet Weleda 50Ml

L1,799.00

Vaj natyral për masazh për të qetësuar barkun e foshnjës dhe për të ndihmuar tretjen.

Një vaj krejtësisht natyral për fëmijë i përshtatshëm për barkun e bebeve.

Testuar dermatologjikisht.

Compare
SKU: 4001638095082 Category: Tag:

Description

Perberesit:Baby Tummy Oil permban vaje esencialë të pastër të marjoramës, kamomilit relaksues dhe kardamomit,dhe një bazë të vajit të lehtë të bajames së ëmbël.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Relaksues Per Femijet Weleda 50Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *