Vaj per Trupin Bio – Oil 60Ml

L1,550.00

In stock

Compare
SKU: 6001159111344 Category:

Description

Formulimi i tij unik, i cili përmban përbërësin kryesor të vajit PurCellin, është gjithashtu shumë efektiv për plakjen dhe lëkurën e thatë. Bio-Oil promovon një lëkurë të shëndetshme, rrezatuese, është jo-komedogjene dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Bio-Oil është provuar klinikisht se ndihmon në përmirësimin e shfaqjes së plagëve të reja ose të vjetra, qoftë nga operacioni, aksidentet, djegiet, pickimet e insekteve, gërvishtjet.

Ndihmon në përmirësimin e shfaqjes së shenjave dhe njollave të pigmentimit të shkaktuara nga luhatjet hormonale, lehtësuesit e lëkurës ose ekspozimi i tepërt në diell.

Ndihmon në zbutjen dhe tonifikimin e plakjes dhe lëkurës së rrudhur.

Kapaciteti: 60 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj per Trupin Bio – Oil 60Ml”

Your email address will not be published.