Vaj per Trupin Bio-Oil 125Ml

L2,699.00

In stock

Compare
SKU: 6001159111351 Category:

Description

Bio-Oil ndihmon për të zvogëluar shfaqjen e strijave ekzistuese. Bio-Oil ndihmon për të rritur elasticitetin e lëkurës.Bio-Oil mund të përdoret gjithashtu gjatë shtatzënisë për të zvogëluar strijat. Për rezultate më të mira, Bio-Oil duhet të masazhohet me lëvizje rrethore në strijat dhe lëkurën përreth, dy herë në ditë, për minimumi 3 muaj. Formulimi i tij i përparuar, i cili përmban përbërësin kryesor të naftës PurCellin, gjithashtu e bën Bio-Oil shumë efektiv për shqetësime të tjera të shumta të lëkurës, duke përfshirë lëkurën e plakur dhe lëkurën e dehidratuar. Lëkura e varur dhe e rrudhur, e cila zakonisht shoqërohet me plakjen, shkaktohet kryesisht nga dobësimi i sistemit mbështetës të kolagjenit dhe elastinës në dermis. Bio-Oil përmban disa përbërës që ndihmojnë për ta bërë atë më të butë, të butë dhe më të zhdërvjellët, duke zvogëluar shfaqjen e lëkurës së rrudhur dhe të varur. Bio-Oil gjithashtu hidraton, gjë që përmirëson strukturën, tonin dhe pamjen e vijave të imëta dhe rrudhave.  Bio-Oil është gjithashtu i përshtatshëm për përdorim nga individë me lëkurë të ndjeshme.

Kapaciteti: 125 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj per Trupin Bio-Oil 125Ml”

Your email address will not be published.