Vaj Per Skalpin Tea Tree Thursday Platation 50 Ml

L2,599.00

Tea Tree Solucion eshte vaj i pemes se cajit n15% i tretshme në ujë.

Eshtë një produkt me shumë qëllime për përdorim personal dhe shtëpiak.

Përmban Vaj Çaji, një antiseptik natyral – I butë në lëkurë të ndjeshme

Shpërndahet në ujë për lehtësinë e aplikimit në zona më të mëdha

Përmbajtje e ulët paracimene për të minimizuar acarimin e lëkurës

Eshte shume efektive ne tarjtimin e skalpit dhe irritimet e lekures.

Compare
SKU: 9312146000433 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Per Skalpin Tea Tree Thursday Platation 50 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *