Vaj Per Skalpin Tea Tree Thursday Plantation 25Ml

L1,699.00

Tea Tree Solucion eshte vaj i pemes se cajit n15% i tretshme në ujë.

Eshtë një produkt me shumë qëllime për përdorim personal dhe shtëpiak. –

Përmban Vaj Çaji, një antiseptik natyral – I butë në lëkurë të ndjeshme

Shpërndahet në ujë për lehtësinë e aplikimit në zona më të mëdha

Përmbajtje e ulët paracimene për të minimizuar acarimin e lëkurës,

Eshte shume efektive ne tarjtimin e skalpit dhe irritimet e lekures.

Out of stock

SKU: 9312146000419 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Per Skalpin Tea Tree Thursday Plantation 25Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *