Vaj per Shkelqimin e Flokeve Olaplex Nr.7 30Ml

L3,599.00

Out of stock

SKU: 896364002695 Category:

Description

Karakteristikat: Vaji Olaplex Nr.7 eshte nje vaj stilimi riparues shume i perqendruar, pa peshe qe rrit shkelqimin,butesine dhe gjallerimin e flokeve

-Eshte shume i thate, pa ere, pa ngjyre, jo ngjites si ka edhe nje here te mire

Perfitimet: -Mbron floket nga nxhetesia

-Forcon dhe rikthen floket ne pamje te shendetshme

I pershatshem dhe i perdorshem per te gjithe llojet e flokeve

-Pa paraben

-Pa sulfate

-Pa ftalate

Perdorimi: Hidhni nje sasi vaji ne dore dhe e vendosni ne floke te thate ose te lagur. Masazhoni per disa minuta dhe i stiloni floket sipas deshires

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj per Shkelqimin e Flokeve Olaplex Nr.7 30Ml”

Your email address will not be published.