Vaj per Mbrotje nga Dielli me Spf15 Bondi Sands 150Ml

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 850278004558 Categories: , ,

Description

Gëzoni një ditë të lagur nga dielli në mënyrën Bondi Sands me aromën tonë unike verore. Vaji ynë për rrezitje Protect & Tan SPF 15 është jo i yndyrshëm dhe përmban përbërës të vetë-nxirjes për të ndihmuar në zhvillimin e një shkëlqimi natyral të artë, ndërsa qëndrojnë të mbrojtur nga rrezet e ashpra UV

Kapaciteti: 150Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj per Mbrotje nga Dielli me Spf15 Bondi Sands 150Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *