Vaj per Banje Hipoalergjike per Femije Simple 400Ml

L350.00

In stock

Compare
SKU: 8717163725610 Categories: ,

Description

Banja jonë me flluska hipoalergjike ka mirësinë e shtuar të kremrave hidratues dhe vajit natyral për të pastruar dhe qetësuar lëkurën e fëmijës suaj

E përsosur edhe për lëkurë të ndjeshme

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj per Banje Hipoalergjike per Femije Simple 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *