Vaj Lares Per Bebe Mustela 500Ml

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 3504105034306 Category:

Description

Eshte nje vaj pastrues me ekstrakte luledielli qe ndihmon e cila rifreskon butesine  e lekures

-Ofron nje lekure te bute dhe te qete

-Perdoret per foshnjat e porsalindura dhe femijet e vegjel

Kapacieti: 500 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Lares Per Bebe Mustela 500Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *