Vaj Kokosi Organik Bio Regain 200Ml

L599.00

Out of stock

SKU: 3250392793258 Category:

Description

Nëse nuk e keni provuar ende, duhet ta provoni! Të konsumosh 1-2 lugë gjelle me vaj kokosi çdo ditë, është shumë dobiprurëse. Në fakt, të përfitimet për shëndetin janë të shumta

Lista e përfitimeve të shëndetit kur hani një lugë vaj kokosi në ditë është shumë e gjatë, por më poshtë po ju rendisim 23 arsyet kryesore pse duhet ta përfshini vajin e kokosit në menunë e përditshme, të cilat mund të ndryshojnë jetën tuaj

Benefitet e vajit te kokosit:

  1. Vaji i Kokosit ju ndihmon te dobesoheni
  2. Rrit aftesine per te shtuar muskujt
  3. Heq deshiren per ushqimet e pashendetshme
  4. Permireson tretjen
  5. Redukton oreksin
  6. Permireson kujtesen dhe perqendrimin
  7. Zbardh dhembet ne menyre natyrale
  8. Ushqen dhe zbut buzet
  9. Permireson lekuren, floket dhe thonjte

Kaoaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Kokosi Organik Bio Regain 200Ml”

Your email address will not be published.