Vaj Detoksifikues per Fytyren Simple 400Ml

L550.00

Out of stock

SKU: 8710447473856 Category:

Description

Me Vajin e Thjeshtë të Detoksit të Lëkurës të Përditshme Gone Water Micellar tani mund të themi lamtumirë papastërtive të bllokimit të poreve dhe vajit të tepërt dhe përshëndetje për të pastruar, lëkurë të freskët! Uji ynë i ri micellar është bërë me teknologjinë tonë më të përparuar të pastrimit micellar dhe i mbushur me një përzierje detoksifikuese të trumzës, zinkut dhe lajthisë për të pastruar thellë poret dhe për të hequr vajin e tepërt. Lëkura me vaj lihet menjëherë e matur, e freskët dhe e ekuilibruar, dhe pa mbetje të yndyrshme që mund të çojnë në poret e bllokuara

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Detoksifikues per Fytyren Simple 400Ml”

Your email address will not be published.