V.SECRET FMIST MIDNIGHT BLOOM 250ML

L2,099.00

In stock

Compare
SKU: 0667552273681 Category:

Description

Victoria Secret First Midnight Bloom, locion perfekt për një spërkatje të shpejtë gjatë gjithë ditës.

Aroma që festojnë gjithçka që është individuale, unike dhe e momentit.

Notat baze te Vaniljes,  Amberit dhe Arres se Kokosit ben te shijoni dhe te mbani mend gjate aromen ketij locioni.
Nje kombinim perfekt i luleve të ngrohta.

Kapaciteti:250ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V.SECRET FMIST MIDNIGHT BLOOM 250ML”

Your email address will not be published.