V.SECRET F/MIST LOVE SPELL NEW PK 250M

L2,099.00

In stock

Compare
SKU: 0667548099158 Category:

Description

Një kombinim perfekt i pjeshkës, lules së qershisë dhe jaseminit të bardhë

Kjo aromë freskuese është e përzier me Aloe Vera dhe kamomil, efekti qetesues i tyre ju jep ndjesine e nje lekure te bute e arome hipnotike.

 

Kapaciteti: 250ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V.SECRET F/MIST LOVE SPELL NEW PK 250M”

Your email address will not be published.