V.SECRET B/LTN ROMANTIC NEW PK 236ML

L2,099.00

In stock

Compare
SKU: 0667548800525 Categories: ,

Description

Locion hidratues per trupin.

Rekomandohet per lekure te thate.

I fal lekures suaj hidratim 24 ore dhe arome qe zgjat.

Rregulli 1 në bukuri është se ju mund të zotëroni make up-in më të mirë në botë, por nuk do të duket mirë nëse lëkura juaj nuk është e lumtur, e shëndetshme dhe e ushqyer. Vëri në shënjestër shqetësimet e tua dhe gjej gjërat thelbësore të përditshme që do të përmirësojnë shëndetin e përgjithshëm të lëkurës. Të provuara dhe të testuara, këto janë formulat që funksionojnë vërtet.

Kapaciteti 236ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V.SECRET B/LTN ROMANTIC NEW PK 236ML”

Your email address will not be published.