V.SECRET B/LTN AQUA KISS NEW PK 236ML

L2,099.00

In stock

Compare
SKU: 0667548879361 Category:

Description

Locion hidratues per trupin .

Absorbohet shpejt nga lekura dhe i ofron asaj 24 orë hidratim të pasur.
Lloji i parfumit: i freskët.

Kapaciteti: 236ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V.SECRET B/LTN AQUA KISS NEW PK 236ML”

Your email address will not be published.