V.SECRET B/LTN AMBER ROM NEW PK 236ML

L2,099.00

In stock

Compare
SKU: 0667548099295 Categories: ,

Description

 

Locioni hidratues ,e ideal per trupin tuaj

Rregulli 1 në bukuri është se ju mund të zotëroni make up-in më të mirë në botë, por nuk do të duket mirë nëse lëkura juaj nuk është e lumtur, e shëndetshme dhe e ushqyer. Vëri në shënjestër shqetësimet e tua dhe gjej gjërat thelbësore të përditshme që do të përmirësojnë shëndetin e përgjithshëm të lëkurës. Të provuara dhe të testuara, këto janë formulat që funksionojnë vërtet.

Kapaciteti: 236ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V.SECRET B/LTN AMBER ROM NEW PK 236ML”

Your email address will not be published.