Uthull Molle Brag 946Ml

L1,899.00

Compare
SKU: 74305701320 Category:

Description

Uthulla Bragg ACV është bërë nga mollët e rritura organikisht dhe ofron përfitime të ndryshme shëndetësore. Për të përfshirë me lehtësi ACV në dietën tuaj, ju mund të merrni një copë të përditshme 2 oz, ta derdhni atë mbi sallatën tuaj, të pini në një eliksir mëngjesi me ujë dhe limon, ose ta shtoni në çajin tuaj të nxehtë.

Bragg ACV është e gjallë, e pa filtruar dhe e përpunuar nga mollët e rritura organikisht.

Pirja e një doze ditore të Bragg Organic ACV ofron shumë përfitime shëndetësore. ACV mund të ndihmojë në mbështetjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar, ndihmon në mbajtjen e një peshe të shëndetshme, sjell prebiotikë dhe ju ndihmon të mbani nivelet normale të glukozës

Kapaciteti: 946Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uthull Molle Brag 946Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *