Ushqim per Qente Winalot 1.8 Kg

L899.00

In stock

Compare
SKU: 7613036415781 Category:

Description

Winalot Shapes eshte nej larmi e biskotave krokante qe qeni mund ti shijoje mjaft mire

  • Ato nuk kane nje shije te shkelqyer por jane edhe te perbera plot me lende ushqyese
  • Cdo biskote e shendetshme permban kalcium dhe vitamine D per kockat dhe dhembet e tyre te forte, fibra per tretjen e tij te shendetshme dhe antioksidante per te ndihmuar ne mbrojtjen e tij te forte te mbrojtjes natyrore

Kapaciteti: 1.8 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente Winalot 1.8 Kg”

Your email address will not be published.