Ushqim per Qente Morrowbone Roll Treats Co-Op 500 Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 5000128918640 Category:

Description

Ushqim per qente i cili permban vitamina dhe minerale te shtuara

  • Nuk ka ngjyra ose arome shtese te shtuar

Perberesit: Dritherat, mishi dhe derivatet e kafsheve (4% vakt viçi, 4% vakti i mishit), vajra dhe yndyrna, minerale (6% karbonat kalciumi), sheqerna te ndryshem, derivate me origjine perimesh

Kapaciteti: 500 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente Morrowbone Roll Treats Co-Op 500 Gr”

Your email address will not be published.