Ushqim per Qente me Pule & Perime Co-Op 2 Kg

L599.00

In stock

Compare
SKU: 5000128661164 Category:

Description

Ushqim per qente me proteina, Miser me karbohidrate, me minerale dhe vitamina, formë trekendeshi me mish pule, perime me fibra, forme kockash me kalcium

  • Per qen me moshe mbi 1 vjec

Kapaciteti: 2 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente me Pule & Perime Co-Op 2 Kg”

Your email address will not be published.