Ushqim per Qente me Pule & Perime Co-Op 2 Kg

L599.00

In stock

Compare
SKU: 5000128945547 Category:

Description

Antioksidantët ndihmojnë për të mbajtur një sistem imunitar efektiv

  • I perbere me mish pule dhe perime
  • Tretje e shëndetshme
  • Acidet yndyrore Omega 3 dhe 6 ndihmojne ne promovimin e lekures dhe veshjes se shendetshme

Kapacieti: 2 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente me Pule & Perime Co-Op 2 Kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *