Ushqim per Qente me Gjel Deti & Qingji Co-Op 1.2 Kg

L350.00

In stock

Compare
SKU: 5000128770132 Category:

Description

Ushqim plotesues per qen te rritur mbi 1 vjec

Perberesit: Derivatet e mishit dhe kafsheve (7% Gjel Deti, 4% mish qengji), Dritherat, minerale, Sheqerna te Ndryshem, Vajra dhe Yndyrna (0.15% Vaj Peshku), Derivatet me Origjine te Perimeve (0.05% Inulin)

Kapaciteti: 1.2 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente me Gjel Deti & Qingji Co-Op 1.2 Kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *