Ushqim per Qente Co-Op 400 Gr

L120.00

In stock

Compare
SKU: 5000128847469 Category:

Description

Ushqim pa ngjyra artificiale, konservante ose arome

Perberesit: Mishi dhe derivatet e kafsheve (4%), Dritherat, Ekstrakte Proteinash Perime, Minerale, Vajra dhe Yndyrna (0.35% Vaj Peshku), Sheqerna te Ndryshëm, Derivatet me Origjine Perime (0.1% Çikore)

Kapaciteti: 400 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente Co-Op 400 Gr”

Your email address will not be published.