Ushqim per Qente Butcher in Jelly 400 Gr

L199.00

In stock

Compare
SKU: 5011792002979 Category:

Description

Ushqim per qen te rritur i perbere me shije vici qe e duan shume qente. I pasur me vajra te dobishem dhe acide yndyrore Omega 3 & 6 te cilat rrisin vetite anti-inflamatore te cilat mbeshtesin imunitetin e qenit si: zemra, funksioni i trurit, syte dhe lekura

Kapaciteti: 400 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente Butcher in Jelly 400 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *