Ushqim per Qente Bakers 90 Gr

L300.00

In stock

Compare
SKU: 7613036968782 Category:

Description

Ushqim per kafshe te rritur

  • Kane nje arome te shkelqyer proshute
  • Permban vitamina dhe antioksidante per te ruajtur energjine e qenit

Kapaciteti: 90 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qente Bakers 90 Gr”

Your email address will not be published.