Ushqim per Qen Casserole Selection 400 Gr

L899.00

In stock

Compare
SKU: 7613035603639 Category:

Description

Eshte nje perzierje e ushqimit te qenve me leng mishi. Jane te perbere me vitamina A dhe E per mbeshtjetjen e lekures dhe syve, vitamine D3 per forcmimin e kockave, dhe hekur per ti mbajtur plot gjalleri

Kapaciteti: 400 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qen Casserole Selection 400 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *