Ushqim per Macet me Salmon Co-Op 400 Gr

L120.00

In stock

Compare
SKU: 5000128771726 Category:

Description

Ushqim pa ngjyra artificiale, konservante ose arome

Perberesit: Derivatet e mishit dhe kafsheve, Peshku dhe derivatet e peshkut (4% salmon), minerale, derivate me origjine perimesh (0,1% çikore), vajra dhe yndyrna (0,35% vaj peshku), sheqerna te ndryshem

Kapaciteti: 400 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Macet me Salmon Co-Op 400 Gr”

Your email address will not be published.