Ushqim per KafsheMis Fits 105 Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5998749140314 Category:

Description

Ushqim plotesues per kafshe, per qen te rritur

Plot shije, forma dhe erera interesante qente do te deshirojne te luajne kur i hane

Kapaciteti: 105 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per KafsheMis Fits 105 Gr”

Your email address will not be published.