Ushqim per Qen me Shije Vici, Pule & Qengji 100 Gr

L300.00

In stock

Compare
SKU: 7613034752314 Category:

Description

Ushqim plotesues per kafshe per qen te rritur

  • Jane te perbere  me arome mish pule, vici dhe qingji qe jo vetem kane nje arome te shkelqyer por permbajne edhe lende ushqyese qe ndihmojne qenin per te qene ne menyre te shendetshm
  • Permban Omega 3 dhe 6 per nej ruajtje te shendetshme
  • Permban vitamina dhe antioksidante per te ruajtur energjine e qenit

Kapaciteti: 100 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qen me Shije Vici, Pule & Qengji 100 Gr”

Your email address will not be published.