Ushqim per Kafshe me Shije Pule & Perime Bakers 1.1 Kg

L699.00

In stock

Compare
SKU: 7613036288606 Category:

Description

Ky ushqim eshte krijuar per tu dhene qenve gjithcka te nevojshme ne fillim

  • Eshte i perbere plot me copa mishi pule dhe perime
  • Eshte i pasur me Omega 3 dhe 6 per nje shtrese me shkelqim dhe proteina per muskujt e dobet, kalcium per dhembe dhe kocka te forta, si edhe hekur per gjak te shendetshem
  • Ky ushqim rekomandohet per kelyshe dhe qen te vegjel nga 6-24 muaj

Kapaciteti: 1.1 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Kafshe me Shije Pule & Perime Bakers 1.1 Kg”

Your email address will not be published.