Ushqim per Qen Mixed in Jelly 100 Gr

L70.00

7613038769455

In stock

Compare
SKU: 3844 Category:

Description

Ky ushqim permban te gjitha vitaminat dhe mineralet thelbesore qe i duhen qenit

  • Ushqim i plote per qen te rritur
  • Eshte i perbere me mish pule, me mish vici dhe qingji

Kapaciteti: 24*100 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qen Mixed in Jelly 100 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *