Ushqim per Kafshe me Vic Bakers 3 Kg

L1,399.00

In stock

Compare
SKU: 7613036289757 Category:

Description

Ushqim i plote per kafshe te rritur

  • Eshte i perbere plot me copa mishi vici
  • Cdo vakt permban lende ushyese te shendetshme
  • Per te ndihmuar ne mbështetjen e tretjes se shendetshme i perbere me  Antioksidante per te ndihmuar ne mbrojtjen natyrore, Vitamina D & minerale per dhembe te shendetshem dhe kocka te forta Vitamina A & Zink per te ndihmuar ne mbeshtetjen e lekures dhe veshjes se shëndetshme

Kapaciteti: 3 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Kafshe me Vic Bakers 3 Kg”

Your email address will not be published.