Ushqim per Qen te Vegjel Bakers 1.1 Kg

L699.00

In stock

Compare
SKU: 7613036288002 Category:

Description

Ushqim per qen te vegjel

Eshte i pasur me vic, me nje larmi te dritherave te shendetshme dhe perime

Ky ushqim eshte posacerisht per qen te vegjel ne menyre qe ata te rriten ne menyre te shendetshem

Kapaciteti: 1.1 Kg

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qen te Vegjel Bakers 1.1 Kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *