Ushqim per Qen me Shije Vici 90 Gr

L300.00

In stock

Compare
SKU: 7613036968805 Category:

Description

Ushqim per kafshe te rritur

  • Kane nje arome vici qe jo vetem kane nje shije te shkelqyer por edhe perbajne lende ushqyese per te ndihmuar ne menyre te shendetshme qenin
  • Permban Omega 3 dhe 6 per nej ruajtje te shendetshme
  • Permban vitamina dhe antioksidante per te ruajtur energjine e qenit

Kapaciteti: 90 Gr

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ushqim per Qen me Shije Vici 90 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *