Uje Pastrues Micellar Simple 50Ml

L150.00

In stock

Compare
SKU: 87342369 Category:

Description

Pastron në mënyrë efektive dhe heq papastërtitë dhe përbërjen nga fytyra juaj. Gjithashtu qetëson dhe hidraton menjëherë lëkurën e etur. Lëkura ndihet e freskët, elastike dhe e hidratuar në çast pa acarim. I mbushur me minerale që e duan lëkurën dhe një shtesë të bimëve, Uji i Pastrimit të Pastër përmban flluska pastrimi micellar që rrëshqasin mbi lëkurë, duke tërhequr përbërjen dhe papastërtitë pa e lënë lëkurën të ndjehet e thatë ose e ngushtë. Asnjë ngjyrë artificiale ose ngjyra, kimikate të ashpra ose parfum artificial E përsosur për lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe të ndjeshme

Me Ekstrakte të Bimëve Minerale

Kapaciteti: 50 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uje Pastrues Micellar Simple 50Ml”

Your email address will not be published.