Tretes Bimuno Daily 30S

L1,899.00

Një sistem tretës i shëndetshëm, i ekuilibruar është thelbi i mirëqenies

Bimuno lufton kundër çekuilibrave që shkaktojnë fryrje, siklet dhe diarre.

Biomuno ofron një ndikim unik të trefishtë në mirëqenien. J

o vetëm që ribalancon sistemin e tretjes, por gjithashtu përmirëson mbrojtjen nga infeksionet e zorrëve dhe lufton inflamacionin kronik që ndihmon në shkaktimin e shumë sëmundjeve dobësuese, afatgjata.

Shtoni atë në çaj, kafe ose një smoothe, ose munde ta spërkatni në drithërat tuaj të mëngjesit. Merrni 1 qese çdo ditë 3,65g.

Compare
SKU: 5060143340000 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tretes Bimuno Daily 30S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *