Shapmpo Tresemme Keratin Smooth 400Ml

L399.00

Compare
SKU: 8710447224342 Category: Tag:

Description

Tresemme keratin smooth, me keratin dhe vaj morula nga Afrika, ju jep deri në 72 orë kontroll frizz dhe pesë përfitime zbutëse në një sistem, shampon dhe krem ​​zbutës keratin, për flokë të butë të mëndafshtë, por ende plot lëvizje natyrale, kundër gërryerjes, riparim i dukshëm i flokëve, zbërthen nyjet, rrit shkëlqimin, shton butësinë dhe zbut fluturimin.

Perdorimi: Aplikoni një dozë bujare shampo keratin TRESemme në flokë të lagur. Masazhoni butësisht lëkurën e kokës dhe rrënjët me majat e gishtave për të bërë një shkumë.

Sapo të keni bërë një shkumë të mirë, shpëlajeni mirë dhe vazhdoni me kondicionerin e lëmuar me keratin për të luftuar gërvishtjen dhe zbutur çdo fije floku

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shapmpo Tresemme Keratin Smooth 400Ml”

Your email address will not be published.