Trajtues per Floke Kacurrela Tigi Bed Head 100 Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 615908428889 Category:

Description

Trajtues ne forme xheli per floke kacurrela

-Hidraton dhe i jep shkelqim flokeve

– I mban floket e qeta dhe te pangaterruara

Perdorimi: Aplikoni nje sasi kremi ne dore. Floket mund te jene te thate ose te lagur. Masazhoni per disa minuta dhe menjehere floket do te marrin stilimin e deshiruar

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trajtues per Floke Kacurrela Tigi Bed Head 100 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *