TIGI BED HEAD HARD TO GET TEXT PASTE  42G

L1,199.00

Compare
SKU: 615908426229 Categories: ,

Description

TIGI Bed Head Hard To Get 42g është një pastë stilimi që i lë flokët me një kapje të lehtë mat, të ndarë me teksturë të pakrahasueshme. Kjo pastë ju lejon të krijoni teksturë dhe ndarje me lehtësi. Ka një aromë të shijshme shalqiri.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TIGI BED HEAD HARD TO GET TEXT PASTE  42G”

Your email address will not be published.