TIGI BED HEAD CONTROL FREAK SERUM 250ML

L1,199.00

Compare
SKU: 615908426496 Categories: ,

Description

Serumi TIGI Bed Head Control Freak (250 ml) është një produkt për rregullimin e flokëve, rezistent ndaj lagështirës dhe kundër kërcitjes, për ata që dëshirojnë flokë krejtësisht të drejtë. Kontrolloni skajet, hiqni kaçurrelat dhe eliminoni kërcitjen një herë e përgjithmonë me këtë serum të lehtë dhe pa yndyrë. Shijoni flokë të lëmuar dhe të lëmuar që ndihen super të butë në prekje.

Udhëzimet e përdorimit:

Përdorni një sasi të vogël të Serumit Tigi Bed Head Control Freak. Ndani mirë serumin në flokë të lagur. Përdorni një furçë të rrumbullakët ose me vozis ndërsa i thani flokët me furçë për t’i tërhequr flokët të lëmuar.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TIGI BED HEAD CONTROL FREAK SERUM 250ML”

Your email address will not be published.