TIANA RAW ORGANIC COCONUT 350GR

L2,199.00

Compare
SKU: 5060043610821 Category:

Description

TIANA Organics Raw Coconut Goodness  përmban në mënyrë natyrale një shumëllojshmëri të gjerë të vitaminave dhe mineraleve, duke përfshirë vitaminat e kompleksit B, vitaminën C dhe E dhe acidin folik, si dhe kalcium, hekur, magnez, fosfor, kalium, natriumi dhe zinku, ka fuqi ushqyese .

TIANA Organics Raw Coconut Goodness shkrihet në gojën tuaj dhe ofron të gjitha përfitimet ushqyese të ngrënies së arrës së kokosit të papërpunuar, duke përfshirë përmbajtjen e lartë në fibra natyrale, dietike, proteina dhe acid laurik. Nuk përmban ëmbëlsues, aditivë, konservues, OMGJ, pesticide, shije artificiale, stabilizues, yndyrna trans, kolesterol ose sheqer të shtuar, TIANA Organics Raw Coconut Goodness përmban vetëm arrë kokosi të pastër të papërpunuar, duke e bërë atë të përshtatshëm edhe për vegjetarianët dhe veganët, si ata që ndjekin dieta pa gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TIANA RAW ORGANIC COCONUT 350GR”

Your email address will not be published.