Thjerreza Organike te Tymosura Bjorg 250Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 3229820794457 Category:

Description

Lëreni veten të tundohet nga kjo recetë e re e bazuar në thjerrëzat, tofun e tymosur dhe perimet e vogla

E pasur me proteina dhe fibra, ky vakt i gatuar, 100% organik, dhe 100% perime, është praktik dhe shumë i shijshëm

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thjerreza Organike te Tymosura Bjorg 250Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *