THE PINK STUFF NON BIO LAUNDRY GEL 900ML

L650.00

In stock

Compare
SKU: 5060033820803 Categories: ,

Description

Xheli për lavanderi Sensitive Non Bio është i miratuar dhe i testuar dermatologjikisht për të qenë i butë pranë lëkurës tuaj. Formuluar me kujdes për të hequr njollat, ndërkohë që aroma e freskët dhe me fruta mbush rrobat tuaja për një pastërti të shkëlqyer dhe 7 ditë freski.

Xheli është i koncentruar dhe fillon të funksionojë menjëherë, për një larje të shpejtë edhe në temperatura të ulëta.

Kjo shishe 900 ml ofron përafërsisht 30 larje.

Për heqjen e lehtë të njollave me një larje

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “THE PINK STUFF NON BIO LAUNDRY GEL 900ML”

Your email address will not be published.