Tershere dhe Fruta Mix Aunt Bessie 400Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 5050665013124 Category:

Description

Përbërësit: Miell gruri i fortifikuar (miell gruri, karbonat kalciumi, hekur, niacinë, tiamin), sheqer, vaj palme, hudhër bukë,miell gruri,karbonat kalciumi, hekur, niacinë, tiamin, maja, kripë, thekon tërshëre (7% ), Vaj Rapese

Kapaciteti: 400Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tershere dhe Fruta Mix Aunt Bessie 400Gr”

Your email address will not be published.