Telefon Loder per Femije Fisher Price

L1,899.00

In stock

Compare
SKU: 0887961516449 Category:

Description

Me fytyrën e tij miqësore, thirrjen rrotulluese, tingujt zbavitës të telefonit, dhe sytë që lëvizin lart e poshtë ndërsa e tërheq, Telefoni ter Chatter Fisher-Price

Ndihmon që fëmija juaj të bisedojë dhe të shëtisë si një profesionist

Bebet mund të ulen dhe të luajnë ose ta tërheqin atë së bashku

Perfshin numrat nga 0-9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Telefon Loder per Femije Fisher Price”

Your email address will not be published.