Tavoline per te Luajtur Janod

L10,000.00

In stock

Compare
SKU: 3700217380182 Categories: ,

Description

Nje tryeze druri me lodra te ndryshme ne te cilen femija mund te luaje vete

Rekomandohet per femije mbi 1vjec

Kjo tryezë e bukur dhe shumëngjyrëshe me shumë aktivitete është një shesh lojrash i mrekullueshëm për foshnjat, ne te cilen femije do te zbuloje dhe argetohet duke njohur kafshet dhe ngjyrat

Tryeza eshte 37cm e larte

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavoline per te Luajtur Janod”

Your email address will not be published. Required fields are marked *