Tas Ushqimi per Femije Tommee Tippee

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5010415467027 Category:

Description

Tas per te mbajtur ushqimin e femijeve

-Femija mund ta mbaje vete dhe te haje shume lehtesisht

-Nuk lejohen derdhjen e ushqimit fale kapakut rezistent

I pershtatshem per femije 4muaj+

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tas Ushqimi per Femije Tommee Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *